Elektroinstalace

Nabízíme komplexní činnost při realizaci, údržbách, opravách i revizích elektrických rozvodů a zařízení. Při naší práci dbáme na preciznost a využíváme vždy kvalitní materiál od prověřených značek jako Schneider, OEZ, Osram, Ledvance a další dle požadavků zákazníka.

Domovní a bytová elektroinstalace

Realizujeme elektroinstalace pro novostavby, rodinné domy, byty v bytových a panelových domech i chaty či jiné rekreační a účelové budovy.

Co umíme?

Ať už řešíte teprve výstavbu, nebo jste se pustili do rekonstrukce, tak doporučujeme obrátit se na zkušenné odborníky. Mnohdy převládá názor, že "natahat kabely" přeci zvládne každý a tak je to vhodné místo k ušetření. Praxe pak ukazuje, že odborníci jsou voláni až když něco nefunguje jak má a mnohdy jsou náklady na opravu vyšší než by původní práce stála.
Proto pro vás poskytujeme následující:

Při stavbě

Příprava pro další profese

Revizní zprávy

Kolik to stojí?

Pro bytové jednotky je s ohledem na rozsah práce a použitý materiál možné nabídnout práce v řádech desetitisíců korun. Ani u běžných novostaveb se cena nešplhá vysoko a lze počítat s cenou už kolem 50 tisíc Kč.
Revizní zprávy k naší elektroinstalaci vystavujeme v ceně. Samostatně tvořená zpráva je pak v řádu tisícikorun.

Kde službu nabízíme?

Elektroinstalční práce s ohledem na dlouhodobější časový horizont upřednostňujeme v okolí Mladé Boleslavi. U vzdálenějších instalací poskytujeme garanční práce ve spolupráci s místní firmou nebo svépomocnou stavbou.

Průmyslová a firemní elektroinstalace

Řešíme přestavby kanceláří, výstavby průmyslových hal a závodů.

Co umíme

Elektroinstalační práce poskytované firmám se úzce vážou na poptávku. Někdo potřebuje u nově vznikající budovy zajistit kompletní elektroinstalci, jiný pouze přestavuje pronajaté kanceláře v rámci jiného objektu. Může samozřejmě jít i o nově vznikající průmyslovou či výrobní halu nebo přístavbu k již existující.
Převážně tedy nabízíme:

Elektroinstalace do 1000V

Příprava pro stavby

Revizní zprávy

Kolik to stojí?

Pro firemní klientelu samozřejmě vždy vypracujeme nabídku a jednáme o ceně smluvní.

Kde službu nabízíme?

Elektroinstalční práce při stavbách upřednostňujeme v okolí Mladé Boleslavi. Zakázkové služby můžeme nabídnout i do vzdálenějších oblastí v okolí Prahy, Liberce, Hradce, Ústí.

Galerie

Fotky pro inspiraci.

Kontaktní osoba

Profilová fotografie Jan Rágulík

Jan Rágulík

  1. +420 774 15 13 11
  2. jan@elektrikarboleslav.cz

Nebo prostřednictvím formuláře.

Top