Naše služby

Zde najdete základní přehled našich služeb, od kterých se případně odvíjí další drobné práce v příbuzných oborech.
Výzvy se rozhodně nebojíme! Pokud myslíte, že pro nás něco takového máte, obraťte se na nás v sekci Kontakt.

Elektroinstalace

Nabízíme komplexní činnost při realizaci, údržbách, opravách i revizích elektrických rozvodů a zařízení. Při naší práci dbáme na preciznost a využíváme vždy kvalitní materiál od prověřených značek jako Schneider, OEZ, Osram, Ledvance a další dle požadavků zákazníka.

Podrobnosti...

Zabezpečení (EZS)

K zajištění zabezpečení domácností i firem využíváme spolehlivých systémů Jablotron a Paradox. Profesionální instalace, servis a údržba vždy v rozumných cenách!

Podrobnosti...

Inteligentní dům Loxone - domovní automatizace

Inteligence vašeho domu od ovládání topení nebo klimatizace přes řízení rolet a žaluzií až po výběr barevných scén osvětlení. Problémem není ani začlenění Alarmu nebo ovládání hudby v celém domě. Zkrátka skoro vše co vás napadne řídit v inteligentním domě umí systém LOXONE ... Samozřejmě i z mobilu a vzdáleně!

Podrobnosti...

Kamerové systémy (CCTV)

Zabezpečení v podobě kamerového systému kompletně navrhneme v technologii analogové i IP a nainstalujeme pro vás. Využíváme prověřené systémy značek Hikvision a Dahua. Vzdáleně tak budete mít svůj dům, kancelář či jinou drahou věc pod dohledem.

Podrobnosti...

Pohony vrat a bran, Přístupové systémy (EVS)

Vrata a brány poháněné elektromotory značek FAAC, Hormann nebo Marantec pro vás nainstalujeme, opravíme případně rozšíříme jejich funkčnost o dálkové ovládání nejen bezdrátovým ovladačem ale i mobilním telefonem.
Přístupové systémy vám zajistí vstup pouze pro oprávněné osoby včetně logů všech přístupů a nastavení časových oprávnění vstupu.

Podrobnosti...

Datové rozvody (SKS) a Anténní rozvody (STA)

Nabízíme služby od návrhu rozvodů až po jejich realizaci pro domy, kancelářské i industriální prostory, včetně nákupu komponent od prověřených značek Solarix, Schrack, Ubiquiti, Mikrotik a další... Zvládneme i opravy menších i větších instalací a jednotlivých domácích přípojek.

Podrobnosti...

Další služby

Další z akcí, které jsme již zvládli, jen o nich tady tolik nepíšeme. Uvádíme je jen pro představu kam až se svou výzvou na nás můžete zajít.

Opravy elektrozařízení

Drobné opravy spotřebičů a elektronických zařízení.

Domovní telefony

Tzv. "zvonek" nebo i videotelefony v analogovém i digitálním provedení. Ať už pro byt, rodinný dům, kanceláře nebo panelové domy.

Internet

Služby spojené s poskytováním a šířením internetu pro koncové zákazníky ze soukromého i firemního sektoru.

PC servis

Drobné opravy stolních PC nebo notebooků. Reinstalace systému, instalace nových komponentů.

Kontakt

Pokud se rozhodujete při realizaci projektu, rádi Vám pomůžeme a poradíme.

Můžete přidat:

Zatrhněte prosím (ochrana proti automatickým mailům)
Top